Czy wiesz, że technologie IT stanowią dziś główny pion funkcjonowania biznesu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm prywatnych, instytucji publicznych i użytkowników indywidualnych od 2011 roku świadczymy usługi teleinformatyczne.

Oferujemy usługi w zakresie:

  • obsługi teleinformatycznej dla firm i jednostek administracji publicznej,
  • projektowania i wdrażania sieci komputerowych, systemów teleinformatycznych oraz pozostałych urządzeń z zakresu IT, 
  • hostingu, tworzenia stron i aplikacji internetowych,
  • Cloud Computing, zdalnego backup’u, wirtualnego biurka, 
  • obsługi sieci CMTS w telewizjach kablowych,
  • przeprowadzania audytów informatycznych celem przystosowania systemów teleinformatycznych do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych.


    Z uwagi na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych w ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o łącza dostępowe do sieci internet oraz usługi internetu mobilnego. Klientom biznesowym oferujemy indywidualne pakiety telefonii komórkowej, VOIP oraz  wirtualne centrale telefonii cyfrowej.


   Rozumiemy potrzeby naszych klientów. Niezależnie  od tego czy prowadzą Państwo firmę czy są osobami prywatnymi, mogą mieć Państwo pewność, że dopasujemy ofertę do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W naszych biurach obsługi klienta czeka na Państwa wysoce wyszkolony personel nadążający za technologicznym jutrem w dziedzinie IT.

Jesteśmy oficjalnym partnerem handlowym:

HP Partner . DELL . Microsoft Partner . GDATA Partner

 

   Dla podniesienia naszych usług współpracujemy z wieloma firmami z sektora IT działającymi na terenie Polski i UE: CAMBIUM Networks, 2Ends Telecom, Emitel, 1&1, NOM, GDATA. Do naszych zadowolonych klientów należą jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorcy oraz osoby prywatne z terenu województwa łódzkiego.

 

BĄDŹ PRZYGOTOWANY NA TECHNOLOGICZNE JUTRO!